Specjalista ds Obsugi Klienta z jzykiem francuskim

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Airport
Job Role:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: CXCC/111/17

Opis stanowiska

Obsługa całodobowej infolinii przychodzącej dla klientów PLL LOT S.A. w zakresie informacji,rezerwacji i sprzedaży biletów na połączenia lotnicze oraz usługi dodatkowe

Dokonywanie odpraw na rejsy LOT (Contact Center)

Możliwość obsługi FB, livechata, emaili w języku polskim i angielskim

Dbanie o pozytywny wizerunek naszej firmy

Wymagania

Lubisz rozmawiać i nie boisz się wyzwań?

Masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży?

Jesteś nastawiony na długofalową współpracę?

Jesteś studentem/absolwentem kierunku związanego z turystyką, sprzedażą, zarządzaniem?

Nie lubisz rutyny a ciągły rozwój jest dla Ciebie ważny?

Praca w systemie zmianowym jest dla Ciebie atrakcyjna?

Posiadasz doświadczenie w pracy w Call Center lub branży lotniczej? Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy

Płatne szkolenie wstępne!

Rozwój osobisty poprzez szkolenia, warsztaty i coachingi z certyfikowanymi trenerami

Szkolenie z systemu rezerwacyjnego Amadeus (prestiż w branży lotniczej)

Możliwość poznania branży lotniczej

Duże zniżki na bilety lotnicze! - z nami spełnisz marzenia :-)

Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

Pracę w młodym i dynamicznym zespole z możliwością rozwoju w strukturach firmy

Zatrudnienie przez LOT Team na umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x