Modszy Specjalista ds Obsugi Klienta Kasjer Lotniczy

Location: Poland
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Airport
Job Role:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Kasjer Lotniczy

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: CXCC/12/2017

Opis stanowiska

Obsługa całodobowej infolinii przychodzącej dla klientów PLL LOT S.A. w zakresie:

* udzielania informacji,

* aktywnej rezerwacji i sprzedaży biletów oraz usług dodatkowych na połączenia lotnicze,

* dokonywania odpraw na rejsy LOT,

* obsługi agentów biur podróży,

* dokonywania wymian i zwrotów elektronicznych dokumentów lotniczych.

Uwaga! Na stanowisku obowiązuje odpowiedzialność materialna.

Wymagania

Osoby:

* Posiadającej minimum średnie wykształcenie,

* Lubiącej ludzi,

* Lubiącej rozmawiać oraz podejmować nowe wyzwania,

* Doświadczonej w obsłudze klienta lub w sprzedaży,

* Nastawionej na długofalową współpracę,

* Która jest studentem/absolwentem kierunku związanego z turystyką, sprzedażą, zarządzaniem,

* Płynnie komunikującej się w języku polskim i angielskim (min B2). Każdy kolejny będzie dodatkowym atutem (chiński, koreański, japoński, węgierski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki)?

* Nie lubiącej rutyny a nastawionej na ciągły rozwój,

* Dla której praca w systemie zmianowym, także w nocy jest atrakcyjna,

* Posiadającej doświadczenie w pracy w Call Center lub branży lotniczej.

Znajomość systemu Amadeus będzie ogromnym atutem!

Oferujemy

* Płatne szkolenie wstępne,

* Rozwój osobisty poprzez szkolenia, warsztaty i coachingi z certyfikowanymi trenerami,

* Szkolenie z systemu rezerwacyjnego Amadeus (prestiż w branży lotniczej),

* Możliwość poznania branży lotniczej,

* Duże zniżki na bilety lotnicze! – Z nami spełnisz marzenia,

* Pracę w młodym i dynamicznym zespole z możliwością rozwoju w strukturach firmy oraz rozwoju kompetencji,

* Miłą atmosferę pracy,

* Stabilne zatrudnienie poprzez LOT TEAM na podstawie umowy o pracę.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x