Analityk w Dziale ECommerce

Location: Poland
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Operations
Job Role:

W związku z rozwojem komórki Web Analytics poszukujemy analityków do wsparcia następujących obszarów Działu E-Commerce:

SPRZEDAŻ – udział w tworzeniu strategii sprzedażowej, analiza wyników sprzedaży i prognozowanie, identyfikacja spadków (i ich przyczyn) na rynkach, kierunkach, okresach podróży, analiza popytu i elastyczności cenowej, badanie sezonowości, kontrola udziału kanału E-Commerce, wsparcie we wdrażaniu nowych modeli sprzedaży (np. multicity, wstępna rezerwacja), nowych rynków, kierunków i usług dodatkowych

MARKETING – udział w planowaniu działań marketingowych, analiza efektywności kampanii i działań stałych, identyfikacja nieefektywnych źródeł ruchu, form reklamowych, koncepcji wizualnych, integracja narzędzi webanalytics z narzędziami do zarządzania kampaniami, segmentacja Klientów, wsparcie we wdrażaniu kampanii lojalizacyjnych i podnoszących wartość klienta

PLATFORMA E-COMMERCE (strona internetowa, aplikacja mobilna) – udział w projektach rozwoju platformy e-commerce (rekomendacje optymalizacji na podstawie danych, raportowanie efektów wprowadzanych zmian), identyfikacja błędów, analiza ścieżki klienta i lejka zakupowego, optymalizacja wskaźnika konwersji, kontrola implementacji i konfiguracji narzędzi webanalytics, budowa narzędzi do kontroli jakości danych

Analityk w Dziale E-Commerce

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: SZE/12/17

Opis stanowiska

* Raportowanie KPI działu E-Commerce,

* Bieżące wsparcie analityczne komórek odpowiadających za ww. obszary,

* Rozbudowa narzędzi analitycznych – parametryzacja i tworzenie dashboardów,

* Optymalizacja i automatyzacja raportów,

* Monitorowanie jakości danych.

Wymagania

* Posiadającej wyższe wykształcenie lub na ostatnim roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, ekonometria),

* Ze znajomością MS Excel na poziomie bardzo dobrym,

* Z doświadczeniem analitycznym (raportowanie / analiza danych / przetwarzanie danych),

* Ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

* Z pasją do liczb, sumiennej i dokładnej,

* Z umiejętnością pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

* Praktyczna znajomość narzędzi webanalytics,

* Praktyczna znajomość SAS EG,

* Doświadczenie na stanowisku analityka internetowego,

* Umiejętność przygotowania makr w VBA (Excel).

Oferujemy

* Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

* Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,

* Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x