Staystka Staysta w IT

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: IT & Communications
Job Role:

Stażystka / Stażysta w IT

Polskie Linie Lotnicze LOT

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą
Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów 5 milionów pasażerów.
Latamy do ponad 70 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 250 rejsów.

Wymagania

Szukamy osób:

* Bardzo dobrych z przedmiotów ścisłych.

* Rozpoczynających karierę zawodową, tzn.:

* na ostatnim roku studiów,

* świeżo po studiach,

* takich, które utraciły wiarę w sens dalszego studiowania.

* Dysponujących min. 24 godzinami w tygodniu.

* Ze znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Atutem będą:

* Doświadczenie w prowadzeniu projektów na uczelni lub poza nią.

* Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

* Kierunek studiów związany z IT i/lub zarządzaniem projektami.

* Sukcesy w nauce.

* Wymagające hobby.

Zadania

Twoje zadania będą zależały od wybranego przez Ciebie obszaru.

W jakich obszarach możesz realizować staż?

Zarządzania Projektami, Architektury IT, IT Digital, Utrzymania usług IT, Analizy Systemowej

Oferujemy

Wynagrodzenie proporcjonalne do poświęconego czasu.

Udział w wyjątkowych projektach w dobrej, rozwijającej się firmie.

Okazję do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.

Wsparcie opiekuna i specjalistów, gdyby ta wiedza i umiejętności okazały się niewystarczające.

Najlepszym Stażystom zaproponujemy kontynuację kariery w LOT po zakończeniu stażu!

Proces rekrutacji

Wyślij nam swoje CV.

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne.

Spotkaj się z przyszłym Opiekunem.

Przyjmij ofertę i dołącz do nas!

AddThis Sharing Sidebar

, Number of shares
Share to TwitterTwitterShare to LinkedInLinkedIn
Share to GmailGmailMore AddThis Share optionsAddthis

Hide

Show

AddThis

CV:

x