Starszy Specjalista ds IT Digital

Location: Poland
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: IT & Communications
Job Role:

Starszy Specjalista ds. IT Digital

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: DIGI/11/17

Opis stanowiska

* Prowadzenie projektów dotyczących rozwijania i utrzymania rozwiązań webowych i mobilnych;

* Zarządzanie nowoczesnymi narzędziami Digital, IT;

* Nadzór i rozliczanie prac kluczowych dostawców w obszarze IT i Digital;

* Przygotowywanie specyfikacji systemów i narzędzi Digital, IT i odbieranie rozwiązań;

* Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz partnerami i dostawcami międzynarodowymi;

* Wdrażanie najlepszych praktyk w kontekście wydajności, cyber-bezpieczeństwa, UX;

* Konsulting w obszarach rozwoju technologicznego międzynarodowego przewoźnika;

* Rozwój analityki webowej i mobilnej.

Wymagania

Osoby:

* Z wykształceniem wyższym (preferowany kierunek: informatyka lub pochodne);

* Z minimum 3-letnim doświadczeniem w obszarze IT, Digital lub E-Commerce, w tym prowadzeniem projektów z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, najlepiej w metodologii Agile;

* Posiadającej doświadczenie w projektowym zarządzaniu, utrzymaniu i/lub projektowaniu i rozwoju aplikacji webowych i mobilnych;

* Ze znajomością części z wymienionych technologii webowych, mobilnych, baz danych: Front-end: HTML 5, CSS 3, JavaScript; platform mobilnych: Android, iOS; SQL i RDBMS: MySQL, PostgreSQL; Web services: SOAP, REST; analityki webowej i mobilnej: Google Analytics, Adobe Analytics; systemów klasy CMS; chmury obliczeniowej, w szczególności Amazon Web Services (mile widziane), platformy projektowej JIRA;

* Znającej język angielski minimum na poziomie B2;

* Ze znajomością analizy biznesowej i systemowej;

* Ze znajomością Quality Assurance, UX, SEO/SEM, podstaw architektury serwerowej i sieciowej oraz zagadnień z obszaru cybersecurity (mile widziane);

* Komunikatywnej, proaktywnej, bardzo dobrze zorganizowanej;

* Z doświadczeniem w pracy w firmie o globalnym zasięgu;

* Samodzielnej w działaniu oraz otwartej na zmiany;

* Zainteresowanej tematyką lotnictwa i transportu lotniczego.

Oferujemy

* Możliwości rozwoju, kontakt z wiodącymi technologiami i dostawcami rozwiązań IT w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż;

* Udział oraz możliwość prowadzenia ciekawych międzynarodowych projektów w dużej i złożonej organizacji;

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;

* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u;

* Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x