Specjalista ds Zakupw Technicznych

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Sales & Purchasing
Job Role:

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: FZA/11/17

Opis stanowiska

* Wdrażanie długofalowych strategii działania dla kategorii zakupów technicznych,

* Śledzenie trendów rynkowych materiałów i usług w powierzonych obszarach, analizowanie dynamiki cen w podległych kategoriach zakupowych,

* Bieżąca współpraca z dostawcami, uczestnictwo w przeprowadzaniu ocen dostawców,

* Określanie i optymalizacja specyfikacji materiałów i usług w przypisanych kategoriach,

* Określanie założeń handlowych przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań zakupowych,

* Prowadzenie procesów zakupowych z zakresu obszaru techniki, w tym: przygotowywanie i rozsyłanie zapytań oraz dokumentacji postępowań, porównywanie otrzymywanych ofert oraz szczegółowa ich analiza, prowadzenie negocjacji oraz przedstawianie rekomendacji wyboru dostawcy,

* Stała współpraca z dostawcami w zakresie nadzorowania poprawności stosowanych warunków handlowych i cenowych, jakości kupowanych usług i towarów, terminowości wykonywanych zleceń oraz wdrażania usprawnień,

* Przygotowywanie raportów aktywności oraz rekomendowanie działań mających korzystny wpływ na poziom kosztów Spółki.

Wymagania

Osoby:

* Posiadającej wykształcenie wyższe,

* Z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy w obszarze zakupów i łańcucha dostaw w roli kupca,

* Charakteryzującej się znajomością podstawowych technik zakupowych,

* O umiejętnościach analitycznych oraz znającej programy z rodziny MS Office,

* Posiadającej umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne oraz dobrze współpracującej w zespole,

* Cechującej się umiejętnością samodzielnej pracy, kreatywnością,

* Terminowej i sumiennej, dokładnej,

* Zorientowanej na wyniki,

* Z dobrą znajomością języka angielskiego.

Mile widziane doświadczenie z zakresu prowadzenia postępowań zakupowych w branży lotniczej (kategorie technika).

Oferujemy

* Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,

* Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x