Specjalista ds Sprawozdawczoci Finansowej

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Finance & Accountancy
Job Role:

Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: FGK/03/17

Opis stanowiska

* Sporządzanie sprawozdania finansowego Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości,

* Kalkulacja podatku dochodowego odroczonego,

* Księgowanie transakcji w zakresie wyceny i realizacji instrumentów pochodnych,

* Księgowanie rezerw, rozliczeń międzyokresowych biernych i faktur zakupu,

* Współpraca z Kierownikiem Działu w zakresie procesu zamykania miesiąca,

* Współpraca z audytorem w zakresie procesu zamykania roku,

* Udział w projektach wewnętrznych mających wpływ na procesy księgowe.

Wymagania

Osoby:

* Z wykształceniem wyższym kierunkowym (finanse, rachunkowość),

* Posiadającej minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości, najchętniej w dużej organizacji,

* Znającej polską ustawę o rachunkowości i międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej,

* Z dobrą znajomością pakietu MS Excel,

* Z komunikatywną znajomością języka angielskiego,

* Odpowiedzialnej, dokładnej, komunikatywnej, systematycznej, zaangażowanej.

Dodatkowym atutem będą:

* Znajomość systemu SAP,

* Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości instrumentów finansowych,

* Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub dyplom ACCA (również w trakcie zdobywania kwalifikacji),

* Doświadczenie w audycie badającym sprawozdania spółek.

Oferujemy

* Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

* Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

* Atrakcyjne zniżki na bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u.

* Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x