Specjalista ds Rekrutacji

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: HR & Recruitment
Job Role:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: DHB/11/17

Opis stanowiska

* prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów: koordynowanie i organizowanie całości procesu, dobór metod rekrutacji i oceny kandydatów, publikacja ogłoszeń, preselekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, budowanie narzędzi wspierających proces doboru (zadania grupowe, zadania symulacyjne itp.), ocena kompetencji kandydatów do pracy za pomocą standaryzowanych narzędzi psychometrycznych,

* rekomendowanie zmian w zakresie procedur rekrutacyjnych, a także w zakresie stosowanych narzędzi selekcji kandydatów do pracy;

* zarządzanie bazą danych kandydatów do pracy w PLL LOT i prowadzenie korespondencji z osobami zainteresowanymi podjęciem pracy w Spółce;

* monitorowanie kosztów i wykorzystania środków budżetowych w zakresie rekrutacji i selekcji;

* uczestnictwo w pracach projektowych w zakresie oceny, definiowania i rozwoju kompetencji.

Wymagania

Osoby:

* otwartej na nowe zadania, ludzi i sytuacje;

* komunikatywnej;

* dociekliwej w analizowaniu informacji i wyciąganiu wniosków;

* cierpliwej i konsekwentnej w realizacji postawionego celu;

* dobrze zorganizowanej;

* z wykształceniem wyższym (preferowane ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia);

* z minimum 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu procesu rekrutacji i selekcji;

* z biegłą obsługą pakietu MS Office;

* z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego;

* doświadczenie w obszarze doboru i stosowaniu testów psychologicznych, a także w ocenie metodą Assessment Centre będzie istotnym atutem.

Oferujemy

* pracę w środowisku międzynarodowym w dużej i złożonej organizacji;

* możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji;

* miłą atmosferę pracy;

* bogaty pakiet świadczeń, w tym bilety lotnicze na wszystkie rejsy LOT-u.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x