Specjalista ds Crew Control

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector:
Job Role:

Specjalista ds. Crew Control

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: LWP/11/2017

Opis stanowiska

* Monitorowanie harmonogramów pracy załóg lotniczych i pokładowych oraz dostosowywanie ich do bieżącej sytuacji,

* Aktualizowanie zmian rozkładowych oraz rotacji załóg,

* Planowanie krótkoterminowe załóg na rejsy zgodnie z dziennymi planami lotów,

* Wprowadzanie do systemu informacji zmian w planach pracy załóg,

* Bieżące informowanie personelu latającego i pokładowego o zmianach w harmonogramach pracy,

* Dokonywanie zmian rezerwacji hotelowych, biletowych i transportu dla załóg spowodowanych zmianami w harmonogramie.

Wymagania

Osoby:

* Znającej problematykę planowania i zarządzania załogami oraz związanych z tym przepisów,

* Z umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia,

* Biegle posługującej się językiem angielskim w mowie i w piśmie,

* Z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Excel oraz umiejętnością pracy w różnych systemach IT,

* Komunikatywnej, łatwo nawiązującej relacje z innymi,

* Z umiejętnością pracy pod presją czasu,

* Samodzielnej w myśleniu i działaniu,

* Chętnie dzielącej się wiedzą i nastawionej na pracę w zespole.

Oferujemy

* Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,

* Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x