Kierownik Operacyjny LOT Travel

Location: Poland
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Operations
Job Role:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: LT/12/17

Opis stanowiska

* Zapewnienie sumiennej, profesjonalnej i bezproblemowej obsługi posiadanych kontraktów z partnerami handlowymi, instytucjonalnymi i administracyjnymi,

* Tworzenie i realizacja oferty turystycznej przyjazdowej w ramach tak zwanych stop-overów,

* Negocjowanie i koordynowanie poprawnej realizacji umów z przewoźnikami lotniczymi, dostawcami usług hotelowych i innymi partnerami,

* Współtworzenie, wprowadzanie i aktualizowanie oferty spółki,

* Sporządzanie raportów z wyników finansowych osiąganych przez spółkę.

Wymagania

Kandydatów i Kandydatek:

* Z wykształceniem wyższym,

* Posiadających doświadczenie w branży turystycznej (minimum 5 lat),

* Z praktyczną znajomością systemu Amadeus,

* Z minimum trzyletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem,

* Z biegłą znajomością języka angielskiego (min. B1/B2),

* Posiadających doświadczenie w negocjowaniu umów.

Oferujemy

* Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów,

* Wynagrodzenie stałe oraz przejrzysty i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

* Niezbędne narzędzia pracy,

* Pakiet benefitów, w tym m.in. prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, karta MultiSport.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x