Dyrektor Biura Zarzdzania Zakupami i Dostawami

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Sales & Purchasing
Job Role:

Dyrektor Biura Zarządzania Zakupami i Dostawami

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: FZ/11/17

Opis stanowiska

* Kreowanie i wdrażanie strategii dla poszczególnych kategorii zakupowych w Spółce,

* Zarządzanie współpracą z dostawcami materiałów i usług (w tym zarządzanie umowami ramowymi, negocjacje handlowe, zawieranie umów i ich rozliczenia),

* Zarządzanie Działem Zakupów oraz Działem Logistyki - w tym nadzór nad pracownikami oraz nad właściwym obiegiem zamówień, dokumentów zakupowych i faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów,

* Kontrola i monitorowanie procesu zakupów oraz optymalizacja kosztowa,

* Zarządzanie procesami logistyki pokładowej,

* Monitorowanie i analizy rynku dostawców,

* Nadzór nad przygotowywaniem raportów i analiz zakupowych na potrzeby Zarządu Spółki,

* Zarządzanie projektami rozwoju narzędzi zakupowych i logistycznych,

* Współpraca z innymi Działami w celu realizacji strategii zakupowej.

Wymagania

Osoby:

* Posiadającej wykształcenie wyższe,

* Z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarem zakupowo-logistycznym w dużej firmie, popartym sukcesami,

* Posiadającej doświadczenie w zarządzaniu dużym budżetem zakupowym,

* Charakteryzującej się wysokimi umiejętnościami menedżerskimi,

* Myślącej strategicznie, z wysokimi umiejętnościami analitycznymi,

* Z dużym doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji biznesowych,

* Posiadającej doświadczenie w pracy z narzędziami logistycznymi i zakupowymi,

* Swobodnie posługującej się językiem angielskim w mowie i piśmie,

* Konsekwentnej w działaniu i zorientowanej na realizację ustalonych celów,

* Zaangażowanej i profesjonalnej.

Oferujemy

* Ambitne zadania i możliwość istotnego wpływania na rozwój firmy,

* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

* Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,

* Preferencyjne stawki na bilety pracownicze w ramach siatki połączeń PLL LOT i innych linii.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x