Analityk ds Planowania Zag

Location: UK
Job type: Permanent
Aircraft type:
Contact:
Sector: Operations
Job Role:

Analityk ds. Planowania Załóg

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: LWP/03/17

Opis stanowiska

* Tworzenie miesięcznych harmonogramów pracy załóg lotniczych i pokładowych,

* Współtworzenie ilościowego zapotrzebowania na załogi w oparciu o obowiązujące przepisy, analizę rozkładu lotów i prognozy rozwoju,

* Opracowywanie modeli rozkładu pracy wśród członków załóg z uwzględnieniem aspektu zarządzania zmęczeniem,

* Przygotowywanie i opracowywanie analiz i raportów dotyczących wybranych parametrów pracy załóg,

* Przygotowanie projektu optymalizacji procesu planowania załóg.

Wymagania

Osoby:

* Z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonomia)

* Znającej język angielski w mowie i w piśmie na poziomie min. B2,

* Posiadającej wiedzę z zakresu analizy matematycznej i statystyki,

* Z umiejętnością pozyskiwania danych z relacyjnej bazy danych (Oracle) oraz ich przetwarzania, analizowania i interpretowania,

* Znającej różne metody prezentacji i wizualizacji analizowanych danych,

* Z umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia,

* Z umiejętnością pracy w zespole, komunikatywnej,

* Samodzielnej w myśleniu i działaniu,

* Z umiejętnością pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

Atrakcyjne zniżki na bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u.

Miłą atmosferę pracy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

CV:

x